• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AWDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AWDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik AWDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AWDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Works For Mac Database Format ISS Data Security

Co to jest plik AWDB?

Plik bazy danych utworzony przez Access Walker, program służący do zarządzania hasłami i informacjami logowania. Bezpiecznie przechowuje poufne dane za pomocą algorytmów szyfrowania AES i Blowfish. Służy do przechowywania poufnych danych, które można pobrać tylko za pomocą jednego hasła głównego.

Access Walker to oprogramowanie do bezpiecznej identyfikacji i zarządzania hasłami. Jest napisane po holendersku.

Jak otworzyć plik AWDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AWDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AWDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AWDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AWDB

Inne problemy z plikiem AWDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AWDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AWDB:

  • plik AWDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AWDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AWDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik