• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AWD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AWD. Jeżeli chcesz otworzyć plik AWD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AWD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Fax Document Microsoft

Co to jest plik AWD?

Obraz faksu, zwany również dokumentem "Praca w miejscu pracy", utworzony przez oprogramowanie Microsoft Fax. Przechowuje zawartość odebranego faksu, w tym informacje dotyczące tekstu i struktury strony. Można konwertować do pliku .TIF, uruchamiając program awdvstub.Exe, który znajduje się w katalogu i386win9xmigfax na płycie instalacyjnej systemu Windows XP / 2000.

Pliki AWD mogą być przeglądane i konwertowane na bardziej popularne formaty obrazów rastrowych przy użyciu kilku narzędzi oprogramowania faksowego.

Jak otworzyć plik AWD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AWD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AWD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AWD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AWD

Inne problemy z plikiem AWD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AWD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AWD:

  • plik AWD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AWD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AWD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik