• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AVS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AVS. Jeżeli chcesz otworzyć plik AVS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AVS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Stardent AVS X Bitmap Image Format AviSynth

Co to jest plik AVS?

Skrypt utworzony dla AviSynth, narzędzia do postprodukcji wideo służącego do edytowania i przetwarzania plików wideo. Służy do automatyzacji funkcji wideo, takich jak sekcje cięcia, zmiana rozmiaru klipów wideo, kopiowanie dźwięku, dostosowywanie jasności itp.

Oprogramowanie AviSynth jest rozpowszechniane jako plik .DLL, który działa jako "frameerver", który obsługuje klatki wideo do odtwarzacza multimedialnego na żądanie, gdy otwiera się plik AVS. W ten sposób odtwarzacz multimedialny rozpoznaje obsługiwane klatki jako standardowe dane wideo AVI. Dlatego, aby odtwarzać wideo przy użyciu Avisynth, utwórz skrypt Avisynth, a następnie otwórz go z obsługującym odtwarzaczem AVI.

Jak otworzyć plik AVS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AVS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AVS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AVS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AVS

Inne problemy z plikiem AVS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AVS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AVS:

  • plik AVS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AVS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AVS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku AVS
AVS do ART