• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AVR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AVR. Jeżeli chcesz otworzyć plik AVR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AVR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audio Visual Research Sound Format N/A

Co to jest plik AVR?

Format pliku audio stworzony przez firmę Audio Visual Research dla starszych komputerów Atari ST. Może mieć 8 lub 16 bitów i zawiera 1 lub 2 kanały. Nie jest powszechnie używany.

Jak otworzyć plik AVR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AVR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AVR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AVR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AVR

Inne problemy z plikiem AVR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AVR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AVR:

  • plik AVR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AVR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AVR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik