• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AVP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AVP. Jeżeli chcesz otworzyć plik AVP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AVP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Avid Project Format Avid Technology

Co to jest plik AVP?

Plik projektu stworzony przez profesjonalne aplikacje do edycji wideo Avid Technology. Zawiera odwołań do klipów wideo i audio, a także edycji, takich jak przejścia i efekty. Służy do zapisywania projektów filmów.

Jak otworzyć plik AVP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AVP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AVP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AVP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AVP

Inne problemy z plikiem AVP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AVP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AVP:

  • plik AVP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AVP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AVP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik