• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AVL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AVL. Jeżeli chcesz otworzyć plik AVL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AVL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArcView Legend Template Format ESRI

Co to jest plik AVL?

Zawiera legendę lub klucz do mapy utworzonej za pomocą oprogramowania mapującego ESRI ArcView GIS (Graphic Info System). Zawiera informacje symboliki używane w odpowiednim pliku mapy. Zapisany w standardowym formacie tekstowym i może być odwołany przez plik projektu ArcView (.APR).

ArcView jest częścią rodziny produktów ESRI ArcGIS Desktop.

Jak otworzyć plik AVL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AVL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AVL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AVL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AVL

Inne problemy z plikiem AVL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AVL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AVL:

  • plik AVL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AVL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AVL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik