• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AVHD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AVHD. Jeżeli chcesz otworzyć plik AVHD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AVHD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Hyper-V Differencing Disk Format Microsoft

Co to jest plik AVHD?

Plik utworzony przez Hyper-V, program wirtualizacji dołączony do systemu Microsoft Windows Server. Zapisuje migawkę instancji maszyn wirtualnych i umożliwia przywrócenie stanu maszyn wirtualnych. Może być bardzo duży rozmiar.

Pliki AVHD są dodatkowymi plikami migawki do bazy. PlikVHD, reprezentujący oryginalny wirtualny dysk twardy. Plik AVHD przechowuje informacje o różnicach, które reprezentują zmiany z dysku podstawowego VHD. Pliki VHD i AVHD są zapisywane do tego samego directoy.

Pliki AVHD nazywane są plikami dysków różnicujących Snapshot.

Jak otworzyć plik AVHD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AVHD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AVHD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AVHD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AVHD

Inne problemy z plikiem AVHD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AVHD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AVHD:

  • plik AVHD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AVHD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AVHD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik