• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AVENIRPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AVENIRPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik AVENIRPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AVENIRPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StoryMill Project Format Mariner Software

Co to jest plik AVENIRPROJ?

Plik projektu stworzony przez StoryMill, program Mac przeznaczony do pisania książek. Zawiera pisemne rozdziały, a także informacje dla aktorów książek, scen i miejsc. Zapisuje również zadania i informacje o badaniach w procesie pisania.

Pliki AVENIRPROJ można eksportować do kilku formatów plików, w tym .DOCX, .DOC, .HTML, .PDF, .RTF, .RTFD i .WEBARCHIVE.

Oprogramowanie Mariner zmieniło rozszerzenie pliku AVENIRPROJ na .SCHORYMILL w StoryMill w wersji 3.0.2. Oba rozszerzenia plików mogą być używane zamiennie z oprogramowaniem.

Jak otworzyć plik AVENIRPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AVENIRPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AVENIRPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AVENIRPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AVENIRPROJ

Inne problemy z plikiem AVENIRPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AVENIRPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AVENIRPROJ:

  • plik AVENIRPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AVENIRPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AVENIRPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik