• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik AVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Avid User Format Avid Technology

Co to jest plik AVE?

Plik ustawień używany przez Avid Media Composer, Avid Xpress i inne oprogramowanie do edycji wideo Avid. Zazwyczaj zapisywane razem z projektem .AVS i zawierają ustawienia użytkownika. Umożliwia zapisanie preferencji użytkownika.

Jak otworzyć plik AVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AVE

Inne problemy z plikiem AVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AVE:

  • plik AVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik