• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AVC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AVC. Jeżeli chcesz otworzyć plik AVC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AVC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-4 AVC Advanced Video Coding Movie Format N/A

Jak otworzyć plik AVC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AVC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AVC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AVC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AVC

Inne problemy z plikiem AVC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AVC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AVC:

  • plik AVC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AVC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AVC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku AVC
AVC do AVIAVC do 264AVC do 3GPAVC do DIVXAVC do FLVAVC do M1VAVC do M2TAVC do M2VAVC do MP4AVC do MPEAVC do MPEGAVC do MPGAVC do RM