• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AVB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AVB. Jeżeli chcesz otworzyć plik AVB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AVB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Avid Binary Image Format Avid

Co to jest plik AVB?

Biblioteka lub "bin" plików używanych przez projekt Avid edycji wideo. Przechowuje odniesienia do klipów multimedialnych, pod-klipów, sekwencji, tytułów, efektów, szablonów EQ itp.

Pliki AVB to "pliki wskaźników", które organizują pliki używane przez określony projekt, ale nie zawierają rzeczywistych nośników. Dlatego podczas tworzenia kopii zapasowej projektu Avid pliki AVB muszą być archiwizowane razem z odpowiednimi plikami multimedialnymi.

Pliki Avid bin mogą być importowane do istniejącego projektu, wybierając File & rarr.Import i wybierając plik AVB.

Jak otworzyć plik AVB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AVB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AVB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AVB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AVB

Inne problemy z plikiem AVB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AVB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AVB:

  • plik AVB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AVB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AVB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik