• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AVASTLIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AVASTLIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik AVASTLIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AVASTLIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Avast! License Format AVAST Software

Co to jest plik AVASTLIC?

Plik licencji używany przez komercyjne wersje avast! Oprogramowanie antywirusowe. Zawiera informacje o subskrypcji i autoryzacji, które rejestrują aplikację na komputerze. Zawiera nazwę posiadacza licencji, nazwę produktu i datę wygaśnięcia licencji. Używa nazwy pliku License.Avastlic.

Pliki AVASTLIC są zazwyczaj wysyłane do użytkowników jako załącznik poczty elektronicznej, gdy produkt jest zakupiony w trybie online. Po ich otrzymaniu można je otworzyć, klikając dwukrotnie. Po zainstalowaniu licencji użytkownicy mogą przeglądać informacje o subskrypcji, wybierając opcję KONSERWACJA i rarr. Subskrypcja w ramach programu.

Avast! Licencje można również zainstalować, klikając przycisk "Wstaw plik licencji" w oknie "Subskrypcja" programu lub dostarczając plik licencji podczas instalacji oprogramowania.

Po zakupie niektórych wersji programu avast !, zamiast plików AVASTLIC użytkownicy mogą otrzymać plik License.Dat. W takim przypadku plik ".Dat" zazwyczaj ma klucz licencyjny, który można skopiować, otwierając plik za pomocą edytora tekstu, takiego jak Notatnik Microsoftu.

Jak otworzyć plik AVASTLIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AVASTLIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AVASTLIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AVASTLIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AVASTLIC

Inne problemy z plikiem AVASTLIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AVASTLIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AVASTLIC:

  • plik AVASTLIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AVASTLIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AVASTLIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik