• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACCDT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACCDT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACCDT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACCDT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access 2007/2010 Database Template Format Microsoft

Co to jest plik ACCDT?

Plik bazy danych szablonów utworzony przez program Microsoft Access, desktop relational database management system (RDMBS). Zawiera predefiniowane tabele, dane, raporty i inne elementy bazy danych. Zapisane jako hierarchia plików XML i tekstowych oraz kompresja z kompresją Zip.

Pliki ACCDT są używane do tworzenia wielu baz danych .ACCDB z tego samego punktu wyjścia. Mogą być również przydatne do podziału informacji między aplikacjami, które wykorzystują podobne dane strukturalne.

Jak otworzyć plik ACCDT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACCDT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACCDT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACCDT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACCDT

Inne problemy z plikiem ACCDT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACCDT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACCDT:

  • plik ACCDT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACCDT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACCDT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik