• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AUZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AUZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik AUZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AUZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ableton Authorization Format Ableton

Co to jest plik AUZ?

Plik licencji oprogramowania używany przez Ableton Live, aplikację do produkcji dźwięku, często wykorzystywaną do tworzenia elektronicznych mieszanek. Zawiera klucz do rejestracji oprogramowania, który umożliwia użytkownikom autoryzację legalnej kopii oprogramowania. Można kliknąć dwukrotnie, aby ukończyć autoryzację.

Pliki AUZ są używane do rejestracji offline, gdy komputer nie ma połączenia z Internetem. Aby zarejestrować się w trybie offline, musisz 1) wygenerować "kod sprzętowy" z komputera offline, 2) przejść do strony internetowej autoryzacji offline programu Ableton na innym komputerze podłączonym do Internetu, 3) pobrać plik AUZ za pomocą "kodu sprzętowego , "i 4) przenieść plik AUZ do komputera offline i zarejestrować oprogramowanie.

Jak otworzyć plik AUZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AUZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AUZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AUZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AUZ

Inne problemy z plikiem AUZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AUZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AUZ:

  • plik AUZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AUZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AUZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik