• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AUT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AUT. Jeżeli chcesz otworzyć plik AUT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AUT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoIt Pre V3 Script Format Jonathan Bennett

Co to jest plik AUT?

Plik używany przez program AutoIt, opracowany pierwotnie do automatyzacji konfiguracji dużej liczby komputerów z systemem Windows. Zawiera BASIC-podobny kod programu, który współdziała z procesami i symuluje naciśnięcia klawiszy i ruchy myszy. Może być używany do tworzenia GUI systemu Windows.

Skrypty AUT można skompilować w autonomicznych plikach wykonywalnych przy użyciu Aut2Exe, dołączonych do programu AutoIt. Pliki AUT są głównie związane z AutoIt v2.

Jak otworzyć plik AUT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AUT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AUT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AUT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AUT

Inne problemy z plikiem AUT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AUT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AUT:

  • plik AUT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AUT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AUT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik