• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AUD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AUD. Jeżeli chcesz otworzyć plik AUD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AUD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Westwood Studios Audio Format N/A

Co to jest plik AUD?

Plik audio lub plik dźwiękowy skompresowany przy użyciu kompresji AUD. Używane w grach komputerowych opracowanych przez Westwood Studios, takich jak Command & Conquer i Red Alert. Używany także przez Laura Bow 2: Sztylet Amona Ra.

Jak otworzyć plik AUD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AUD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AUD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AUD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AUD

Inne problemy z plikiem AUD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AUD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AUD:

  • plik AUD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AUD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AUD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik