• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AU3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AU3. Jeżeli chcesz otworzyć plik AU3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AU3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoIt V3 Script Format AutoIt

Co to jest plik AU3?

Automatyczny skrypt utworzony za pomocą programu AutoIt v3, darmowego programu skryptowego, który wykorzystuje język programowania podobny do języka BASIC. Zaprojektowany do automatyzacji poleceń w systemie Windows i innych ogólnych celach.

Format pliku AU3 zapisuje język skryptowy AutoIt3. Skrypt może być używany do symulacji naciśnięć klawiszy, ruchu myszki i manipulowania oknami, co może zautomatyzować zadania, których nie można wykonać za pomocą VBScript lub SendKeys.

Możesz edytować pliki skryptów AU3 za pomocą programu SciTE4AutoIt3.

Jak otworzyć plik AU3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AU3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AU3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AU3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AU3

Inne problemy z plikiem AU3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AU3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AU3:

  • plik AU3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AU3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AU3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik