• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ATY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ATY. Jeżeli chcesz otworzyć plik ATY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ATY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Association Type Placeholder G&A M.C.

Co to jest plik ATY?

Plik zastępczy jest generowany, gdy typ 3D związany z koncepcją mapy trójwymiarowej jest eksportowany przez program 3D Topicscape. Zapewnia możliwość okrążenia (eksportuj temat Topicscape, zmień pliki i foldery według potrzeb, a następnie ponownie importuj).

Zawartość pliku ATY można przeglądać za pomocą edytora tekstowego.

Jak otworzyć plik ATY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ATY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ATY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ATY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ATY

Inne problemy z plikiem ATY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ATY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ATY:

  • plik ATY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ATY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ATY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik