• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ATM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ATM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ATM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ATM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vue 3D Environment Format E-on Software

Co to jest plik ATM?

Plik sceny 3D stworzony przez Vue, aplikację do modelowania środowiska 3D. Przechowuje właściwości słońca, światła, chmur, nieba, mgły, mgły, wiatru i efektów. Służy do ustalania atmosfery i sceny 3D.

Jak otworzyć plik ATM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ATM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ATM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ATM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ATM

Inne problemy z plikiem ATM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ATM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ATM:

  • plik ATM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ATM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ATM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik