• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ATH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ATH. Jeżeli chcesz otworzyć plik ATH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ATH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alphacam Lathe Thread Format Dell

Co to jest plik ATH?

Plik motywu używany przez program AlienFX, komputerowy program do dostosowywania zawarty w oprogramowaniu do zarządzania komputerem Alienware Command Center. Określa ustawienia oświetlenia, koloru i przejścia dla różnych stref na komputerze, takich jak klawiatura, klawiatura touchpada i logo Alienware. Służy do dostosowywania wyglądu komputera. Zapisano w formacie XML i można je edytować przy użyciu interfejsu Alienware Command Center.

Alienware Command Center jest używany z komputerami Alienware sprzedawanymi przez firmę Dell. Oprogramowanie jest dołączone do zakupów komputerów Alienware.

Jak otworzyć plik ATH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ATH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ATH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ATH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ATH

Inne problemy z plikiem ATH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ATH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ATH:

  • plik ATH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ATH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ATH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik