• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Avast! Antivirus Skin AVAST Software

Co to jest plik ASWS?

Plik używany przez avast !, program antywirusowy dla komputerów stacjonarnych. Zawiera właściwości wyświetlania programu dla kolorów, tekstur, skali, animacji, przezroczystości i wyskakujących okienek. Używany do tworzenia niestandardowych skórek projektowych dla avast! Windows.

Skóry ASWS można edytować, zmieniając rozszerzenie ".Asws" na ".Skn", edytując zmień nazwę pliku przy użyciu programu Softshape Development ActiveSkin i ponownie zeskładujesz plik z rozszerzeniem ".ssws". Skoki mogą być pakowane do plików .ASWCS za pomocą programu SkinPacker ashSkPck.Exe dołączonego do programu avast! Instalacja.

Skóry są używane tylko przez avast! 4 i wcześniejsze.

Jak otworzyć plik ASWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASWS

Inne problemy z plikiem ASWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASWS:

  • plik ASWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik