• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASW. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ACDSee Slideshow Wizard Format ACD Systems

Co to jest plik ASW?

Plik ASW to plik projektu pokazu slajdów utworzony przez program ACDSee Photo Manager, aplikację do przeglądania zdjęć i edycji. Zawiera odniesienia do plików pokazu slajdów i plików dźwiękowych oraz przejść i efektów. Pliki ASW można eksportować do formatów .SWF, .SCR lub .EXE.

Pliki ASW są używane do tworzenia pokazów slajdów i wygaszaczy ekranu dla systemu Windows. Możesz utworzyć plik ASW za pomocą Kreatora pokazu slajdów. Aby ją otworzyć, wybierz Utwórz & rarr. Plik pokazu slajdów ... Na pasku narzędzi aplikacji i wybierz opcję "Utwórz nową pokaz slajdów". Następnie wybierz, czy chcesz utworzyć osobny pokaz slajdów (plik EXE), wygaszacz ekranu systemu Windows (plik SCR) lub pokaz slajdów Adobe Flash Player (plik SWF). Kreator prowadzi Cię przez proces tworzenia, wybierając obrazy, ustawia przejścia, dodasz tekst, pętlę audio, wybierz kolor tła i wiele innych. Wszystkie te ustawienia są zapisywane w pliku ASW.

Nie można otworzyć plików ASW, klikając je dwukrotnie. Musisz wybrać Utwórz i rarr. Plik pokazu slajdów ... Z paska narzędzi aplikacji, a następnie wybierz opcję "Wczytaj istniejący projekt pokazu slajdów".

Jak otworzyć plik ASW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASW

Inne problemy z plikiem ASW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASW:

  • plik ASW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik