• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASV. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Selective Colour Format Adobe Systems

Co to jest plik ASV?

Plik ustawień kolorów używany przez Adobe Photoshop, program służący do tworzenia i edytowania grafiki rastrowej. Zawiera ustawienia korekcji kolorów dla cyjan, magenta, żółtego i czarnego (CMYK) w różnych kolorach, w skali od -100% do + 100%). Zawiera także selektywną metodę kolorów, względną lub absolutną. Służy do zapisywania wstępnych ustawień korekcji kolorów, które można zastosować do wielu obrazów.

Okno Wybieranie koloru można uzyskać w programie Photoshop, wybierając opcję Image & rarr. Korekty & rarr. Wybrany kolor....

Jak otworzyć plik ASV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASV

Inne problemy z plikiem ASV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASV:

  • plik ASV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik