• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASR. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Scratch Area Format Adobe Systems

Co to jest plik ASR?

Plik języka ActionScript po stronie serwera utworzony za pomocą programu Adobe Dreamweaver lub Contribute. Używa tego samego języka i składni jako standardowego pliku ActionScript (.AS), ale może uzyskać dostęp do wbudowanych funkcji serwera w ColdFusion. Plik " Default.Asr " zainstalowany w programie Dreamweaver i Contribute znajduje się w folderze NewDocuments.

Jak otworzyć plik ASR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASR

Inne problemy z plikiem ASR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASR:

  • plik ASR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik