• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Layer Style Format Adobe Systems

Co to jest plik ASL?

Plik używany przez Photoshopa, profesjonalną aplikację do edycji grafiki. Zawiera styl, który można zastosować do obiektu lub warstwy. Mogą zawierać efekty, takie jak cień, ukośnik, gradient lub nakładka kolorowa. Umożliwia takie same ustawienia wyglądu, które mają być zastosowane do wielu obiektów.

Jak otworzyć plik ASL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASL

Inne problemy z plikiem ASL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASL:

  • plik ASL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik