• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Asphyre Sphinx Archive Afterwarp Development

Co to jest plik ASDB?

Plik skompilowany do tworzenia gier przez Asphyre Sphinx, ramy tworzenia gier wideo 2D / 3D. Zwykle zawiera obrazy i inne nośniki przeznaczone do tworzenia gier. Pliki wspólne znalezione w plikach ASDB zawierają pliki .JPEG i .XML.

Aby uruchomić Asphre Sphinx na platformie Windows, program wymaga Delphi, w tym FireMonkey i FreePascal / Lazarus.

Pliki ASVF zastąpiły pliki ASDB. AsphyreManager automatycznie konwertuje pliki ASDB na nowszy format .ASVF.

Jak otworzyć plik ASDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASDB

Inne problemy z plikiem ASDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASDB:

  • plik ASDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik