• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASCX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASCX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASCX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASCX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Active Server Pages Web User Control Format Microsoft

Co to jest plik ASCX?

Strona WWW, która może być używana jako składnik przez inne strony sieci Web. Na przykład pasek nawigacyjny o nazwie "navbar.Ascx" może odwoływać się do wszystkich stron z witryny ASP. Pojedyncza zmiana w pliku navbar.Ascx spowoduje zmianę paska nawigacyjnego na wszystkich innych stronach.

Jak otworzyć plik ASCX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASCX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASCX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASCX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASCX

Inne problemy z plikiem ASCX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASCX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASCX:

  • plik ASCX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASCX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASCX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik