• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASCS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASCS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASCS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASCS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Device Central Format Adobe Systems

Co to jest plik ASCS?

Plik utworzony przez firmę Adobe Device Central, program służący do testowania i wdrażania gier Flash i innych treści na urządzeniach mobilnych. Zawiera kod napisany w języku ActionScript dla serwera komunikacji Flash. Służy do tworzenia zawartości na żywo lub strumieniowej w aplikacjach zainstalowanych.

Firma Adobe Device Central przestała działać w 2012 roku.

Jak otworzyć plik ASCS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASCS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASCS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASCS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASCS

Inne problemy z plikiem ASCS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASCS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASCS:

  • plik ASCS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASCS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASCS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik