• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASB. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alphacam Stone VB Macro Format Planit

Co to jest plik ASB?

Plik makra Visual Basic używany przez Alphacam, program CAD dla przemysłu drzewnego. Zapisuje makro zdefiniowane przez użytkownika napisane w języku Visual Basic. Służy do wykonywania zadań niestandardowych dzięki projektom cięcia kamieniami i marmurem.

Jak otworzyć plik ASB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASB

Inne problemy z plikiem ASB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASB:

  • plik ASB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik