• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AS4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AS4. Jeżeli chcesz otworzyć plik AS4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AS4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AskSam Backup Format askSam Systems

Co to jest plik AS4?

Plik kopii zapasowej utworzony przez program SurfSaver, który zapisuje strony internetowe podczas korzystania z Internetu. Zawiera kopię zapasową pliku bazy danych .ASK. Utworzone, gdy AskSam konwertuje starszy plik na nowy format, dzięki czemu starsze wersje oprogramowania mogą zostać otwarte przez AS4.

Pliki AS4 można bezpiecznie usunąć, jeśli użytkownicy nie mają zamiaru używać starszych wersji oprogramowania askSam.

Jak otworzyć plik AS4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AS4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AS4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AS4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AS4

Inne problemy z plikiem AS4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AS4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AS4:

  • plik AS4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AS4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AS4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik