• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARTPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARTPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARTPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARTPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Artifacts Project Format Versioned

Co to jest plik ARTPROJ?

Projekt śledzenia błędów utworzony przy użyciu artefaktów, programu do śledzenia błędów w oparciu o plik i wersję. Zawiera listę artefaktów (pliki .ART), które zawierają błędy, etykiety, testy i listy ToDo.

Jak otworzyć plik ARTPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARTPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARTPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARTPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARTPROJ

Inne problemy z plikiem ARTPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARTPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARTPROJ:

  • plik ARTPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARTPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARTPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik