• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARR. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Advanced RAR Password Recovery Project Format Elcomsoft

Co to jest plik ARR?

Projekt odzyskiwania haseł utworzony przez Elcomsoft Advanced RAR Password Recovery (ARPR). Zapisuje bieżący stan operacji odzyskiwania hasła, aby można było ją wznowić w późniejszym czasie.

Jak otworzyć plik ARR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARR

Inne problemy z plikiem ARR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARR:

  • plik ARR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik