• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARO. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SteelArrow Script Format Tomahawk Technologies

Co to jest plik ARO?

Strona internetowa zawierająca kod SteelArrow. Zwykle zawiera głównie HTML z niewielką częścią tagów SteelArrow i skryptów. Przetworzone na serwerze przed wysłaniem ich do przeglądarki internetowej użytkownika, podobne do strony .PHP lub .ASP.

Aby pliki ARO były przetwarzane i obsługiwane prawidłowo, na serwerze sieci Web musi być zainstalowany serwer aplikacji SteelArrow Web Application Server.

Jak otworzyć plik ARO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARO

Inne problemy z plikiem ARO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARO:

  • plik ARO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik