• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AOL Organizer Format AOL

Co to jest plik ARL?

Plik używany przez program AOL Organizer, program służący do organizowania osobistych wiadomości i kontaktów. Zawiera ustawienia służące do sortowania i wyszukiwania wiadomości e-mail.

Pliki ARL są używane w programie AOL Organizer w wersji 4.0.

Jak otworzyć plik ARL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARL

Inne problemy z plikiem ARL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARL:

  • plik ARL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik