• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARF. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WebEx Advanced Recording Format WebEx Communicatons

Co to jest plik ARF?

Zapisanie spotkania online pobranego z WebEx. Nagrane przy użyciu nagrywania sieciowego (NBR). Zawiera dane wideo, spis treści, listę uczestników i inne informacje na oddzielnych panelach.

Nagrania ARF można konwertować na pliki Windows Media (.WMV) lub Flash (.SWF) za pomocą bezpłatnego programu WebEx ARF Player.

Pliki ARF to nagrania WebEx zapisane przez użytkownika, podczas gdy pliki .WRF to sesje WebEx nagrane bezpośrednio przez użytkownika.

Jak otworzyć plik ARF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARF

Inne problemy z plikiem ARF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARF:

  • plik ARF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku ARF
ARF do PDFARF do MP4ARF do SWFARF do WMV