• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARENA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARENA. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARENA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARENA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quake 3 Id Tech 3 Game Engine Arena Settings Format id Software

Co to jest plik ARENA?

Plik informacji o Arena wykorzystywany przez silnik Quake III, id Tech 3. Zawiera specyfikacje dla areny gry, takie jak nazwa mapy, typ gry, tekst briefingu, limit czasu i czas odświeżania. Zapisano w formacie zwykłego tekstu.

Pliki ARENA są zazwyczaj przechowywane w archiwum gier .PK3 w katalogu / scripts.

Jak otworzyć plik ARENA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARENA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARENA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARENA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARENA

Inne problemy z plikiem ARENA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARENA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARENA:

  • plik ARENA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARENA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARENA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik