• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARCH00

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARCH00. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARCH00, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARCH00

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
F.E.A.R. Game Archive Format Sierra

Co to jest plik ARCH00?

Format archiwum danych wykorzystywany przez FEAR (First Encounter Assault Recon), pierwsza gra strzelecka. Zawiera dane gry powoływane przez FEAR I wymagane do uruchomienia programu. Zwykle nie należy otwierać ręcznie, ale można je modyfikować przy użyciu narzędzia archiwalnego innego producenta.

Jak otworzyć plik ARCH00?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARCH00 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARCH00 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARCH00 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARCH00

Inne problemy z plikiem ARCH00

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARCH00 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARCH00:

  • plik ARCH00 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARCH00 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARCH00 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik