• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AR. Jeżeli chcesz otworzyć plik AR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Linux/Unix Command Library Format N/A

Co to jest plik AR?

Archiwum jednego lub więcej plików utworzonych przez ar, archiwum Unixa. Najczęściej używany do tworzenia bibliotek statycznych używanych przez łącznik programów GNU.

Jak otworzyć plik AR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AR

Inne problemy z plikiem AR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AR:

  • plik AR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik