• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APT. Jeżeli chcesz otworzyć plik APT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Almost Plain Text Format N/A

Co to jest plik APT?

Dokument tekstowy napisany w prawie języku zwykłym (APN), prostym języku znaczników, który opisuje formatowanie dokumentu tekstowego. Można konwertować do formatu HTML, PDF, PostScript, RTF lub innych formatów za pomocą programu generującego dokument, takiego jak Aptconvert, który jest często używany z narzędziami do projektowania oprogramowania Maven.

Pliki APT można edytować w dowolnym edytorze tekstowym, ponieważ pliki są zapisywane w formacie zwykłego tekstu.

Pliki APT są podobne do stron WWW Wiki, które również są napisane prostym językiem znaczników przeznaczonym do wyświetlania w formacie HTML.

Jak otworzyć plik APT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APT

Inne problemy z plikiem APT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APT:

  • plik APT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik