• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APS. Jeżeli chcesz otworzyć plik APS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual C++ Binary Version Of Resource Format Microsoft

Co to jest plik APS?

Plik utworzony przez Microsoft Visual C ++, aplikację do tworzenia oprogramowania. Zapisuje dwójkową reprezentację zasobów dołączonych do projektu. Umożliwia szybsze pobieranie zasobów aplikacji.

Jak otworzyć plik APS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APS

Inne problemy z plikiem APS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APS:

  • plik APS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik