• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APR. Jeżeli chcesz otworzyć plik APR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArcView Project Format ESRI

Co to jest plik APR?

Projekt map utworzony z ArcView, programu GIS (System Informacji Geograficznej) do wizualizacji, zarządzania, tworzenia i analizy danych geograficznych. Zapisany jako Baza danych Obiektów w standardowym formacie tekstowym.

Pliki APR można edytować za pomocą edytora tekstu. Przed ręcznym edytowaniem zawartości pliku należy utworzyć kopię zapasową pliku.

ArcView jest częścią rodziny produktów ESRI ArcGIS Desktop.

Jak otworzyć plik APR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APR

Inne problemy z plikiem APR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APR:

  • plik APR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku APR
APR do BILAPR do ADFAPR do BIPAPR do BPW