• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APNX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APNX. Jeżeli chcesz otworzyć plik APNX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APNX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Amazon Kindle Index Format Amazon

Co to jest plik APNX?

Plik stronicowania używany przez urządzenia Amazon Kindle, począwszy od wersji oprogramowania 3.1. Numery stron w książce cyfrowej na stronach numerów oryginalnej książki drukowanej. Pozwala czytnikom Kindle zobaczyć numery stron. Zapisane w urządzeniu i nie mają być otwierane ani edytowane ręcznie.

Pliki APNX są często dostępne z Amazon eBooks (plik .AZW).

Jak otworzyć plik APNX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APNX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APNX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APNX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APNX

Inne problemy z plikiem APNX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APNX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APNX:

  • plik APNX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APNX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APNX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik