• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APF. Jeżeli chcesz otworzyć plik APF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat Profile Format Adobe Systems

Co to jest plik APF?

Plik certyfikatu używany przez program Adobe Acrobat oraz inne programy firmy Adobe. Zawiera cyfrowy certyfikat używany do autoryzacji i identyfikacji źródła informacji.

Pliki APF to oryginalny format certyfikatu firmy Adobe i nie zostały użyte po programie Acrobat 5. Mogą zostać uaktualnione w programie Acrobat do nowszego.

Jak otworzyć plik APF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APF

Inne problemy z plikiem APF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APF:

  • plik APF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik