• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APD. Jeżeli chcesz otworzyć plik APD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ACDSee Photo Document ACD Systems

Co to jest plik APD?

Plik obrazu Raster utworzony przez edytor zdjęć ACDSee, program służący do edycji zdjęć cyfrowych. Zapisuje obraz podstawowy oraz wszelkie wprowadzone zmiany. Można przywrócić oryginalny obraz.

Pliki APD są zapisywane w zastrzeżonym formacie, ale mogą być eksportowane do popularnych formatów rastrowych, takich jak .BMP, .JPG, .GIF i .PNG.

Jak otworzyć plik APD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APD

Inne problemy z plikiem APD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APD:

  • plik APD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik