• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AP_

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AP_. Jeżeli chcesz otworzyć plik AP_, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AP_

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Google Android Development Resources Package Format Google

Co to jest plik AP_?

Plik dewelopera utworzony przez Narzę dzia Android Development Tools (ADT), zestaw wtyczek dla IDE Eclipse, które pomagajĘ ... rozwijać aplikację dla platformy Android. Podobnie do pakietu Android (plik .APK), ale zawiera zasoby programistyczne, zanim zostaną zainstalowane w pakiecie końcowym. Używa zasobów nazwa_pliku.Ap_ i jest automatycznie tworzona przez ADT.

Pliki AP_ są zapisywane w formacie .ZIP i mogą być rozpakowane przy użyciu dowolnego narzędzia ZIP.

Jak otworzyć plik AP_?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AP_ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AP_ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AP_ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AP_

Inne problemy z plikiem AP_

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AP_ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AP_:

  • plik AP_ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AP_ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AP_ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik