• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AOF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AOF. Jeżeli chcesz otworzyć plik AOF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AOF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Artlantis Object Format Abvent Group

Co to jest plik AOF?

Plik obrazu 3D używany przez oprogramowanie Artlantis Render & Studio, które są używane przez architektów i projektantów do generowania renderowania 3D. Zapisuje obiekt 3D, który może być używany jako część sceny Artlantis (plik projektu .ATL).

Jak otworzyć plik AOF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AOF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AOF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AOF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AOF

Inne problemy z plikiem AOF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AOF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AOF:

  • plik AOF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AOF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AOF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik