• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ANY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ANY. Jeżeli chcesz otworzyć plik ANY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ANY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AnyRail Layout Plan Format DRail Modelspoor Software

Co to jest plik ANY?

Plik projektu kolejowego stworzony przez AnyRail, modelowy projekt do projektowania kolei. Zawiera układy torów kolejowych, przedmioty narysowane na zamówienie i dekoracje, takie jak drzewa i sygnały. Służy do planowania kolejki modelowej przed konstrukcją. Jest również używany przez hobbystów do kreatywnego projektowania.

AnyRail zawiera biblioteki ścieżek wielu różnych producentów modeli kolejowych, w tym Atlas, Lionel, Märklin i wiele innych.

Jak otworzyć plik ANY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ANY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ANY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ANY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ANY

Inne problemy z plikiem ANY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ANY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ANY:

  • plik ANY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ANY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ANY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik