• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ANX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ANX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ANX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ANX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HotDocs Answer Format HotDocs

Co to jest plik ANX?

Plik danych utworzony przez HotDocs, aplikację do przygotowywania dokumentów. Zapisuje "odpowiedzi", które są używane do wypełnienia pól w dokumencie formularza HotDocs (.HFD lub .HPD). Zapisane przy użyciu formatowania XML i umożliwia ponowne użycie odpowiedzi na wiele dokumentów.

Pliki ANX są tworzone przy użyciu trybu rozmowy HotDocs, który prowadzi użytkownika przez szereg formatów cyfrowych w celu zebrania informacji w formularzu HotDocs. Pliki są domyślnie zapisywane w następującym katalogu: Moje dokumentyHotDocsAnswers.

"Odpowiedzi" to wszelkie odpowiedzi wymagane do wypełnienia pustego pola w formularzu HotDocs. Na przykład formularz ubezpieczenia może wymagać od osoby jego nazwy, adresu i innych informacji osobistych.

Jak otworzyć plik ANX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ANX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ANX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ANX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ANX

Inne problemy z plikiem ANX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ANX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ANX:

  • plik ANX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ANX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ANX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik