• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ANS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ANS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ANS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ANS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ANSI Text File (ANSI Art) N/A

Co to jest plik ANS?

Grafika dokumentów tekstowych w oparciu o standard ANSI text. Może być również używany do przechowywania grafiki tekstowej, która wykorzystuje znaki do wyświetlania obrazów w dokumencie tekstowym.

Jak otworzyć plik ANS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ANS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ANS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ANS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ANS

Inne problemy z plikiem ANS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ANS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ANS:

  • plik ANS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ANS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ANS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik