• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ANNOT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ANNOT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ANNOT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ANNOT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Digital Editions Annotations Format Adobe Systems

Co to jest plik ANNOT?

Plik utworzony przez firmę Adobe Digital Editions (ADE), czytelnik elektronicznej publikacji. Może zawierać zakładki, notatki i notatki tekstowe dla pliku .EPUB. Zwykle odwołuje się do odpowiedniego pliku manifest.Xml. Służy do zapisywania i wczytywania adnotacji generowanych przez użytkowników.

W systemie Windows pliki ANNOT są zapisywane w katalogu Digital EditionsAnnotations w katalogu Documents. W systemie Mac OS X są one zapisywane w katalogu [użytkownik] / Moje dokumenty / wydanie cyfrowe / adnotacje /. Pliki ANNOT często używają tytułów e-Publikacji jako ich przedrostku nazwy pliku.

Ponieważ pliki ANNOT korzystają z formatowania XML, można je przeglądać za pomocą edytora tekstu.

Jak otworzyć plik ANNOT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ANNOT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ANNOT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ANNOT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ANNOT

Inne problemy z plikiem ANNOT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ANNOT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ANNOT:

  • plik ANNOT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ANNOT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ANNOT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik